Dé BKS loempia-SLAG

!!! DE BESTELLINGEN ZIJN AFGESLOTEN !!!

Van een succes gesproken. Bedankt aan iedereen die z’n best heeft gedaan om Tiêns Loempia’s aan de man te brengen. Bedankt aan iedereen die onze club heeft gesteund door loempia’s te kopen. Wie nog loempia’s heeft besteld, zal deze vanaf 7 maart ontvangen of kunnen afhalen in de club na afspraak. Hopelijk tot volgend jaar in Tiêns Restaurant.

Omdat het hardnekkige virus nog steeds de ronde doet, hebben we besloten om de deuren van Tiến’s Restaurant nog niet te openen. Maar wees gerust, uitstel is geen afstel.

En niet getreurd, na het succes van 2 jaar geleden, organiseren we opnieuw Dé BKS loempia-SLAG. Haal zo toch een beetje Tiến’s Restaurant in huis.

Wil jij thuis smullen van deze overheerlijke Vietnamese lekkernij, ambachtelijk gemaakt door chefkok Tiến & onze leden, vul dan het bestelformulier in door hier te klikken of scan de QR-code. Of bezorg een ingevuld papieren bestelformulier terug aan je loempiaverkoper of mail het naar tiensrestaurant@outlook.com

Graag op voorhand te betalen via overschrijving:
t.a.v. Boomse Kajakclub de Schorre
rekeningnummer BE13 0689 0820 2539
met duidelijke vermelding van NAAM – BESTELLING (AANTAL + SOORT LOEMPIA’s) – LEVERINGSDATUM

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s